Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukujemy sprawcy rozboju

Publikujemy wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z rozbojem, do którego doszło w jednym z bloków na terenie Olsztyna. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło 28 listopada 2022 roku w jednym z bloków na terenie Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany na ten moment sprawca na klatce schodowej zaatakował pokrzywdzoną, po czym zabrał jej portfel z zawartością dokumentów oraz gotówkę w kwocie 1000 złotych. Ostatecznie mężczyzna oddali się w nieznanym kierunku.

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali o publikacji fragmentu zabezpieczonego w tej sprawie materiału z zapisu kamer monitoringu. Na nagraniu widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Osoby, które rozpoznają widocznego na filmie mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać osobiście, telefonicznie: 47 73 134 24, mailowo: naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub kontaktując się bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel.: 47 731 35 80. Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę wchodzącego i wychodzącego z klatki schodowej.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę wchodzącego i wychodzącego z klatki schodowej.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 3.57 MB)

Powrót na górę strony