Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności przywłaszczenia znalezionej torebki

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne kobiety mogącej mieć związek z przywłaszczeniem znalezionej torebki w jednej z olsztyńskich galerii handlowych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji kobiety widocznej na zdjęciu proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności przywłaszczenia torebki z zawartością portfela, kluczy do mieszkania, dokumentów i rzeczy osobistych. Do zdarzenia doszło 19.11.2022 roku w jednej z olsztyńskich galerii handlowych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania, na których widać kobietę mogącą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia. Kobieta była ubrana w kremowy płaszcz do kostek, jasne buty, czarne spodnie. Miała włosy koloru blond.
Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 36 24, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.

(pż/aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia kobietę w galerii handlowej.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia kobietę w galerii handlowej.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 8.39 MB)

Powrót na górę strony