Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży sklepowej

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny mogącego mieć związek z przywłaszczeniem sprzętu AGD o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności przywłaszczenia sprzętu AGD o wartości ponad 1500 złotych. Do zdarzenia doszło 14 października 2022 roku w jednym z olsztyńskich sklepów.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 477313482, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
Policja zapewnia anonimowość.

(pż/tm)


Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

 

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.9 MB)

 

Powrót na górę strony