Pomóż Policji w identyfikacji osób

Ukradł perfumy – czy go rozpoznajesz?

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież perfum. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Wartość strat to prawie 900 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 900 złotych. Do zdarzenia doszło 15 listopada 2022 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.
Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na nagraniu można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 82, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

(pż/tm)

 

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Wizerunek_14_02_2023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Wizerunek_14_02_2023.mp4 (format mp4 - rozmiar 5.19 MB)

Powrót na górę strony