Pomóż Policji w identyfikacji osób

Czy rozpoznajesz kobietę widoczną na nagraniu?

Publikujemy wizerunek kobiety mogącej mieć związek z kradzieżą trzech sukienek ze sklepu na terenie jednej z galerii handlowych w Olsztynie. Łączna wartość strat to ponad 500 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji kobiety widocznej na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 25 października 2022 roku w jednej z galerii handlowych na terenie Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta przekroczyła linię kas nie płacąc za towar. Łupem padły trzy sukienki, a wartość strat wyceniono na ponad 500 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów, na którym widać kobietę mogącą mieć związek z kradzieżą.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych kobiety widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.


(aj/pż/rj)

 

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia kobietę w sklepie.  

 

Film Film_wizerunek_23_02_2023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia kobietę w sklepie.  

Pobierz plik Film_wizerunek_23_02_2023.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.66 MB)

 

 

Powrót na górę strony