Pomóż Policji w identyfikacji osób

Miłośnik perfum poszukiwany

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież perfum w drogerii na terenie jednej z galerii handlowych w Olsztynie. Łączna wartość strat to ponad 500 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie proszone są o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie Olsztyna. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzewanego o przywłaszczenie perfum.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 36, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

(pż/r.j)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w drogerii.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w drogerii.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 3.1 MB)

 

Powrót na górę strony