Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży sklepowej

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z kradzieżą prawie 100 paczek kawy o łącznej wartości ponad 2500 złotych. Do zdarzenia doszło 13 stycznia 2023 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osób widocznych na filmie, proszony jest o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży. Do zdarzenia doszło 13 stycznia 2023 roku w jednym z olsztyńskich sklepów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwóch nieznanych na ten moment mężczyzn zapakowało do koszyków prawie 100 paczek kawy o łącznej wartości ponad 2500 złotych. Następnie mężczyźni opuścili placówkę handlową nie płacąc za towar.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringów, na których widać osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem. Informacje, które mogą przyczynić się do ich ustalenia można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 38 33, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia dwóch mężczyzn w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia dwóch mężczyzn w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 6.48 MB)

Powrót na górę strony