Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunek kobiety mogącej mieć związek z kradzieżą ubrań o wartości ponad 500 złotych. Do zdarzenia doszło 29 stycznia 2023 roku w jednym ze sklepów na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu personaliów osoby widocznej na filmie, są proszone o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży ubrań o wartości ponad 500 złotych. Do zdarzenia doszło 29 stycznia 2023 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringów, na których widać kobietę mogącą mieć związek ze zdarzeniem. Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jej tożsamości można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 34 79, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia kobietę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia kobietę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 4.35 MB)

Powrót na górę strony