Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności przywłaszczenia portfela

Publikujemy wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z przywłaszczeniem portfela wraz z zawartością, do którego miało dojść w jednym z lokali na terenie Olsztyna. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie proszone są o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z zawartością o łącznej wartości 745 zł, do którego miało dojść 21 lutego 2023 roku w godzinach wieczornych w jednym z lokali na terenie Olsztyna.  
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 46, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.
 

 

Film Film_wizerunek_30052023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Pobierz plik Film_wizerunek_30052023.mp4 (format mp4 - rozmiar 4.67 MB)

 


Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

(pż/ r.j)

Powrót na górę strony