Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży za pomocą kodu blik

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży gotówki wypłaconej z jednego z bankomatów na terenie Wrocławia za pomocą kodów blik. Łączna wartość strat to 4500 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży gotówki wypłaconej z jednego z bankomatów za pomocą kodów blik pochodzących z przestępstwa oszustwa. Do zdarzenia doszło 31 stycznia 2023 roku w jednym z bankomatów na terenie Wrocławia. Wartość strat wyceniono na 4500 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na którym widać osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 73 138 47, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(pż/tm)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia osobę wypłacającą gotówkę z bankomatu.  

 

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia osobę wypłacającą gotówkę z bankomatu.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 9.55 MB)

 

Powrót na górę strony