Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukiwany sprawca kradzieży monocykla

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży monocykla elektrycznego o wartości 3 tysięcy złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży monocykla elektrycznego. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia 2023 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. Wartość strat wyceniono na 3 tysiące złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 73 134 94, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(pż/tm)

 

Film Film_wizerunek_20072023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film_wizerunek_20072023.mp4 (format mp4 - rozmiar 2.48 MB)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia mężczyznę w sklepie.

 

Powrót na górę strony