Pomóż Policji w identyfikacji osób

Miłośnik perfum i okularów przeciwsłonecznych poszukiwany

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży perfum oraz okularów przeciwsłonecznych o łącznej wartości ponad 600 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży perfum oraz okularów przeciwsłonecznych. Do zdarzenia doszło 12 kwietnia 2023 roku w drogerii na terenie Olsztyna. Wartość strat wyceniono na ponad 600 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 73 138 49, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl


Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film 03_08_2023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik 03_08_2023.mp4 (format mp4 - rozmiar 8 MB)

(p.ż/t.m)

Powrót na górę strony