Pomóż Policji w identyfikacji osób

Nie mogli wejść przez bramę, to ją uszkodzili

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia bramy wjazdowej. Do zdarzenia doszło 09 czerwca br. Łączna wartość strat szacowana jest na 3 tysiące złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osób widocznych na filmie, które mogą mieć związek z przestępstwem, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności uszkodzenia siłownika bramy wjazdowej do jednego z osiedli na terenie Olsztyna.  Do zdarzenia doszło 09 czerwca 2023 roku. Wartość strat wyceniono na 3 tysiące  złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na którym widać osoby mogące mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osób widocznych na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.:, 47 73 138 32, 47 73 134 94, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl


(pż/tm)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia osoby.

 

Film 13_09_2023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia osoby.

Pobierz plik 13_09_2023.mp4 (format mp4 - rozmiar 17.99 MB)

 

Powrót na górę strony