Pomóż Policji w identyfikacji osób

Zamiast w piłkę, kopnął w szybę

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia szyby okiennej w hali sportowej na terenie Olsztyna. Do zdarzenia doszło 25 kwietnia br. Łączna wartość strat szacowana jest na prawie 1400 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, która może mieć związek z przestępstwem, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności uszkodzenia szyby okiennej przez jej wybicie w hali sportowej na terenie Olsztyna. Do zdarzenia doszło 25 kwietnia br. Łączna wartość strat szacowana jest na prawie 1400 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.:, 47 73 138 32, 47 73 134 94, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(pż/tm)


Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę.

 

Film 14_09_2023_r_.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę.

Pobierz plik 14_09_2023_r_.mp4 (format mp4 - rozmiar 13.94 MB)

 

 

Powrót na górę strony