Pomóż Policji w identyfikacji osób

Miłośnik perfum i kasetki z gotówką poszukiwany

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży perfum oraz kasetki z gotówką o łącznej wartości strat prawie 1600 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży kasetki z gotówką oraz perfum i dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Do zdarzenia doszło 13.07.2023 r. w krótkich odstępach czasu. Sprawca miał dokonać kradzieży perfum z jednej z drogerii, a kilka godzin później kasetki z gotówką z jednego ze stanowisk sprzedażowych na terenie Olsztyna. Wartość strat wyceniono na prawie 1600 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwami.
Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 73 134 64, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(pż/tm)

 

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia mężczyznę w drogerii i na jednej z ulic w Olsztynie.

Film 20_09_2023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia mężczyznę w drogerii i na jednej z ulic w Olsztynie.

Pobierz plik 20_09_2023.mp4 (format mp4 - rozmiar 11.07 MB)

Powrót na górę strony