Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności oszustwa

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności oszustwa, do którego miało dojść w jednym ze sklepów na terenie miasta. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w związku z otrzymanym zgłoszeniem dotyczącym oszustwa. Z otrzymanych informacji wynika, że nieznany na ten moment mężczyzna podczas kilkukrotnego przeliczania pieniędzy miał wykorzystać nieuwagę kasjerki i przekazać jej gotówkę za zakupy o pomniejszoną kwotę – 500 złotych. Do zdarzenia miało dojść 17 maja 2023 roku w jednej z galerii handlowych na terenie Olsztyna.
W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem oszustwa. Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 48 38 lub 47 731 48 20 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.pg@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

 

Powrót na górę strony