Pomóż Policji w identyfikacji osób

Drugi z mężczyzn poszukiwany

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży asortymentu ze sklepu budowlanego o łącznej wartości strat prawie 2000 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży asortymentu z jednego ze sklepów budowlanych na terenie Olsztyna i dążą do ustalenia tożsamości drugiego z mężczyzn, który może mieć związek z tą sprawą. Do zdarzenia doszło 27.06.2023 r. W toku policyjnych czynności jeden ze sprawców został już zatrzymany i usłyszał zarzut. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Olsztyna. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości drugiego ze sprawców. Wartość strat wyceniono na prawie 2000 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.
Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 73 138 52, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(pż/tm)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie. 

 

Film 22092023.mp4

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik 22092023.mp4 (format mp4 - rozmiar 9.22 MB)

 

Powrót na górę strony