Pomóż Policji w identyfikacji osób

Nie zapłacił za ubrania – szukają go policjanci

Olsztyńscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą ubrań o wartości ponad 830 zł. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży ubrań z jednego z olsztyńskich sklepów odzieżowych. Do zdarzenia doszło 21 grudnia 2023 r. Wartość skradzionej odzieży to ponad 830 zł. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.
Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 38 49, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

 

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia mężczyznę w sklepie i przymierzalni.

 

jw

Film film.mp4

Pobierz plik film.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.82 MB)

Powrót na górę strony