Pomóż Policji w identyfikacji osób

Meloman poszukiwany. Ukradł ze sklepu słuchawki

Olsztyńscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą słuchawek o wartości niemal 1000 zł. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży słuchawek z jednego z olsztyńskich sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Do zdarzenia doszło 20 lutego 2024 r. Wartość skradzionego sprzętu to niemal 1000 zł. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 34 94, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

 

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Naganie przedstawia mężczyznę w sklepie ze sprzętem elektronicznym. 

 

 

jw

Film film__.mp4

Pobierz plik film__.mp4 (format mp4 - rozmiar 6.27 MB)

Powrót na górę strony