Pomóż Policji w identyfikacji osób

Barbara Majewska – zaginiona, poszukiwana od 2018 roku

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w dalszym ciągu liczą na wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej w 2018 roku Barbary Majewskiej. Niedługo seniorka skończyłaby 89 lat.

Barbara Majewska wyszła z domu przy ul. Gdańskiej w Olsztynie w dniu 27.03.2018 roku. Chorująca na demencję starczą, kobieta jest szczupłej budowy ciała o chudej twarzy. Barbara Majewska ma 160 cm wzrostu i około 60 kg wagi, włosy siwe krótkie. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w beżową kurtkę, biały beret z zielonymi wstawkami oraz zimowe buty w kolorze czarnym.

Zaginiona, mimo iż cierpi na demencję starczą, miała zdolność do samodzielnej egzystencji. Mogła poruszać się środkami komunikacji publicznej. W chwili zaginięcia nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Mogła mieć przy sobie pieniądze w kwocie około 100 zł.


Jeśli ktokolwiek widział zaginioną lub ma informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszony jest o pilny kontakt z olsztyńską jednostką policji. Informacje można przekazywać osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 731 34 24 / 112.

(rp)

Powrót na górę strony