Pomóż Policji w identyfikacji osób

Zaginął Krzysztof Pollnowski

Policjanci z Dobrego Miasta prowadzą poszukiwania zaginionego Krzysztof Pollnowskiego. 36-latek ostatni raz był widziany 7 lipca 2021 roku w pobliżu cmentarza komunalnego w Dywitach. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 36-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą poszukiwania zaginionego Krzysztofa Pollnowskiego. 36-latek ostatni raz był widziany 7 lipca 2021 roku ok. godz. 11:00 w pobliżu cmentarza komunalnego w Dywitach. Zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny policjanci z Dobrego Miasta otrzymali 21 stycznia 2022 roku od członka rodziny 36-latka.

Krzysztof Pollnowski ma ok. 190 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, jasne blond. Oczy koloru szarego.

Z otrzymanych informacji od rodziny wynika, że 36-latek prowadził tułaczy tryb życia na terenie Olsztyna, gdzie może aktualnie przebywać.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Dobrym Mieście lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel.: 47 731 19 31 lub 112.
(aj)

 

  • Zdjęcie przedstawia zaginionego Krzysztofa Pollnowskiego
Powrót na górę strony