Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukiwany „miłośnik” markowych perfum

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, który w dniu 30 marca 2022 roku na terenie jednej z olsztyńskich drogerii dokonał kradzieży perfum. Sklep wycenił wartość strat na kwotę ponad 800 zł. Każdy, kto może przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za to przestępstwo, proszony jest o kontakt z Policją.

Do kradzieży perfum doszło pod koniec marca 2022 roku. Mężczyzna o nieustalonej na chwilę obecną tożsamości z drogerii znajdującej się na olsztyńskim Zatorzu dokonał kradzieży wartych ponad 800 zł perfum. Młodemu człowiekowi udało się niezauważenie opuścić teren sklepu, aczkolwiek jego wizerunek został zarejestrowany przez system sklepowego monitoringu, dzięki czemu Policja ma możliwość opublikowania jego wizerunku.

Film Kradziez_perfum_10_05_2022.mp4

Opis filmu: Nagranie rozpoczyna biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Na nagraniu widoczny jest młody mężczyzna ubrany w kurtkę w kolorze biało-zielonym oraz czapkę w kolorze czarnym. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Pobierz plik Kradziez_perfum_10_05_2022.mp4 (format mp4 - rozmiar 6.17 MB)

Policjanci zwracają się o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie – sprawdzimy każdą informację. W przypadku rozpoznania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież prosimy o kontakt z policjantem nadzorującym czynności pod nr tel. 47 731 34 82 lub 112. Wiadomości na temat sprawcy można również przekazać drogą mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(rp)

Powrót na górę strony