Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukiwany sprawca przywłaszczenia mienia

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości p-ko mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości widocznego na nagraniu mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie mienia. W zainteresowaniu sprawcy przestępstwa tym razem znalazła się warta blisko 2 tys. zł. szlifierka. Pomóż Policji w dotarciu do sprawcy przywłaszczenia mienia.

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie szlifierki, której właściciel wycenił wartość na kwotę niecałych 2 tys. zł. Do zaboru w celu przywłaszczenia urządzenia doszło w połowie lutego 2022 roku na terenie jednej z klatek schodowych bloku na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie.

Film Kradziez_katowki_10_05_2022.mp4

Opis filmu: Nagranie rozpoczyna białą plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Film z kamery przemysłowej to zarejestrowany obraz pochodzący z klatki schodowej na której znajduje się winda osobowa. Z windy w pewnym momencie wychodzi mężczyzna ubrany na jasno, który część twarzy ma przesłoniętą chustą. Mężczyzna wychodzi z windy, skręca w prawo i oddala się w stronę korytarza prowadzących do mieszkań znajdujących się na tej kondygnacji. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Pobierz plik Kradziez_katowki_10_05_2022.mp4 (format mp4 - rozmiar 11.09 MB)

Zdarzenie zarejestrowały umieszczone na klatce schodowej kamery, dzięki czemu Policja ma możliwość opublikowania zapisów z kamer, które mogą przyczynić się do ustalenia osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo. Każda informacja może okazać się kluczowa w ustaleniu i dotarciu do sprawcy kradzieży. W razie rozpoznania widocznego na nagraniu mężczyzny należy skontaktować się z Wydziałem dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie, dzwoniąc pod nr tel. 47 731 34 24 lub 47 731 3842 (policjant prowadzący czynności). Informacje możesz przekazać również drogą e-mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

(rp)

Powrót na górę strony