Pomóż Policji w identyfikacji osób

Chciała się ubrać, ale nie chciała zapłacić – rozpoznajesz ją?

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad ustaleniem tożsamości "galerianki", która zaopatrzyła się w markową odzież i nie uiściła za nią opłaty. W myśl zasady, że w życiu nie ma nic za darmo, należy dotrzeć do widocznej na nagraniu kobiety, aby wyperswadować jej to hasło. Wartość skradzionego mienia opiewa na kwotę blisko 800 zł.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości p-ko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają tożsamość kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie wartej blisko 800 zł odzieży. Do zdarzenia doszło w połowie marca 2022 roku na terenie jednego ze sklepów olsztyńskiej galerii handlowej przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie. Do sprawy zabezpieczono nagranie z monitoringu sklepu, na którym uwieczniony został wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież mienia. Policja publikuje nagranie z przedmiotowego zdarzenia w celu zidentyfikowania i ustalenia personaliów sprawcy.

Deskrypcja filmu: nagranie rozpoczyna biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Nagranie przedstawia pasaż handlowy po którym porusza się kobieta z ubraniami w rekach. Kobieta w pewnym momencie znika za pułkami z ubraniami. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Film Film_kradziez_ubran_MD_II_3428.mp4

Opis filmu: Deskrypcja filmu: nagranie rozpoczyna biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Nagranie przedstawia pasaż handlowy po którym porusza się kobieta z ubraniami w rekach. Kobieta w pewnym momencie znika za pułkami z ubraniami. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Pobierz plik Film_kradziez_ubran_MD_II_3428.mp4 (format mp4 - rozmiar 6.61 MB)


W przypadku rozpoznania wizerunku, podejrzewanej o dokonanie kradzieży kobiety, należy skontaktować się z Wydziałem dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 82. Pozytywne informacje można również przekazać policjantom za pomocą poczty elektronicznej: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(rp)

Powrót na górę strony