Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży pieniędzy poprzez zamontowanie nakładki na bankomaty. W ten sposób trzy osoby straciły łącznie 850 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności kradzieży pieniędzy z bankomatu. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca montował nakładki na urządzenia do wydawania gotówki. Następnie pokrzywdzony po zakończonej transakcji nie mógł wypłacić gotówki. Po odejściu klienta od bankomatu, sprawca usuwał urządzenie i zabierał pieniądze. W ten sposób zostały pokrzywdzone trzy osoby na łączną kwotę 850 złotych. Do zdarzeń doszło w okresie od 14 do 22 marca 2022 roku.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 38 52, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(aj)

Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Film przedstawia mężczyznę przed bankomatem.

Film Film

Opis filmu: Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Film przedstawia mężczyznę przed bankomatem.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 25.08 MB)

Powrót na górę strony