Pomóż Policji w identyfikacji osób

Szukamy sprawcy kradzieży roweru

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru o wartości 1850 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru. Sprawca przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł jednoślad o wartości 1850 złotych. Do zdarzenia doszło 11 lipca 2022 roku przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.  

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 33 71, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę dokonującego kradzieży roweru przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę dokonującego kradzieży roweru przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 16.11 MB)

Powrót na górę strony