Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny podejrzewanego o kradzież sklepową. Łupem sprawcy padło ponad 100 zapalniczek o łącznej wartości ponad 600 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 8 lipca 2022 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. Łupem sprawcy padły zapalniczki o łącznej wartości ponad  600 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.
Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 33 136 24, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.
(aj)

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 4.05 MB)

Powrót na górę strony