Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży m.in artykułów spożywczych, markowego alkoholu czy kosmetyków w jednym z olsztyńskich sklepów. Wartość strat to 1 551 złotych. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę widocznego na zdjęciach, to koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca 2022 roku w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Olsztyna. Łączna wartość strat to 1 551 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.
Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 34 82, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(mw)

Film Film

Opis filmu: Film rozpoczyna się planszą z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie na białym tle. Różne ujęcia mężczyzny chodzącego po obiekcie. Zakończenie filmu planszą z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie na białym tle.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 8.79 MB)

Powrót na górę strony