Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem

Policjanci ze Stawigudy ustalają dane personalne mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwami przeciwko mieniu. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Stawigudzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu. Do zdarzenia doszło nad jeziorem w Bartągu w dniu 24 lipca 2022 roku. Łupem sprawcy padł portfel z zawartością gotówki oraz dokumentów. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, która za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonej i dokonał płatności zbliżeniowych na kilku stacjach paliw w Olsztynie.

formacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwami przeciwko mieniu można przekazywać do Posterunku Policji w Stawiguddzie, pod nr tel.: 47 731 16 61 lub mailowo: posterunek.stawiguda@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 13.89 MB)

Powrót na górę strony