Pomóż Policji w identyfikacji osób

PUBLIKACJA WIZERUNKU

Policjanci z Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem przeciwko mieniu. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia rzeczy oraz portfela z zawartością dokumentów i kart płatniczych. Kamery monitoringu zarejestrowały jak we wrześniu 2022 roku mężczyzna w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna posługuje się uprzednio przywłaszczoną kartą bankomatową. Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 82, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Film rozpoczyna się i kończy białą planszą z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę, który w jednym ze sklepów w Olsztynie płaci przywłaszczoną kartą płatniczą.

 

Film Film z publikacją wizerunku

Opis filmu: Film rozpoczyna się i kończy białą planszą z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę, który w jednym ze sklepów w Olsztynie płaci przywłaszczoną kartą płatniczą.

Pobierz plik Film z publikacją wizerunku (format mp4 - rozmiar 5.7 MB)

 

 

(pż/aj/kh)

 

Powrót na górę strony