Pomóż Policji w identyfikacji osób

Ukradł perfumy w drogerii – czy go rozpoznajesz?

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. Wartość strat to ponad 800 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 800 złotych. Do zdarzenia doszło 26 września 2022 roku w jednej z drogerii na terenie miasta.  
W trackie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 82, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 7.65 MB)

Powrót na górę strony