Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności przywłaszczenia telefonu

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny mogącego mieć związek z przywłaszczeniem telefonu o wartości 2000 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności przywłaszczenia telefonu komórkowego o wartości 2000 złotych. Do zdarzenia doszło 2 listopada 2022 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania, na których widać mężczyznę mogące mieć związek ze zdarzeniem. Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 38 33, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.
Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 3.37 MB)

Powrót na górę strony