Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży sklepowej

Data publikacji 11.01.2023

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży markowych alkoholi w jednym z olsztyńskich sklepów. Do zdarzenia doszło 21 listopada 2022 roku. Wartość strat wyceniona na prawie 1500 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z kradzieżą.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 4.07 MB)

Powrót na górę strony