Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży szczoteczek elektrycznych

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży szczoteczek elektrycznych o łącznej wartości ponad 600 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenie osoby widocznej na filmie, proszone są o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży w jednej z drogerii na terenie miasta. Łupem sprawcy padły szczoteczki elektryczne o łącznej wartości ponad 600 złotych. Do zdarzenia doszło 21 lutego 2023 roku.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 73 134 79, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość!

(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 10.8 MB)

Powrót na górę strony