Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży roweru

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności przywłaszczenia roweru o wartości 1800 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru sprzed jednego z budynków na terenie miasta. Do zdarzenia doszło 15 listopada 2023 roku. Wartość strat wyceniono na 1800 złotych. Policjanci prowadzący czynności zdecydowali się opublikować fragment zabezpieczonego monitoringu. Na załączonym filmie nie widać bezpośrednio wizerunku osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem, ale być może na jego podstawie będzie możliwe ustalenie jej personaliów.

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na nagraniu można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 99, 47 731 38 32. Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę, który po chwili odjeżdza rowerem.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę, który po chwili odjeżdża rowerem.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 10.77 MB)

Powrót na górę strony