Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności kradzieży. Do zdarzenia doszło 27 listopada 2021 roku przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca ukradł z otwartego pojazdu saszetkę z zawartością dokumentów oraz karty płatniczej. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonego i dokonał płatności zbliżeniowej w jednym ze sklepów.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Film przedstawia mężczyznę w sklepie.

(aj)

Film Film

Opis filmu: Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Film przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 11.69 MB)

Powrót na górę strony