Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży perfum do której doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. Wartość strat to blisko 800 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości blisko 800 złotych. Do zdarzenia doszło 24 grudnia 2021 roku w jednej z drogerii na terenie miasta.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.
Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 731 38 42, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Film przedstawia mężczyznę poruszającego się po sklepie w różnych ujęciach.

(aj)

Film Film

Opis filmu: Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Film przedstawia mężczyznę poruszającego się po sklepie w różnych ujęciach.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 7.47 MB)

Powrót na górę strony