Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży ubrań z galerii

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży ubrań o wartości ponad 800 złotych. Do zdarzenia doszło 17 lutego 2022 roku w jednej z galerii na terenie miasta. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osób widocznych na filmie, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży ubrań o łącznej wartości ponad 800 złotych. Do zdarzenia doszło 17 lutego 2022 roku w jednej z galerii na terenie Olsztyna. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na którym widać kobiety mogące mieć związek z przestępstwem.

Informacje mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Poszczególne ujęcia przedstawiają kobiety w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Poszczególne ujęcia przedstawiają kobiety w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 7.74 MB)

Powrót na górę strony