Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności zniszczenia mienia

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu wyjaśniają okoliczności uszkodzenia czterech zaparkowanych aut oraz witryny sklepowej w centrum Olsztyna. Łączna wartość strat to blisko 10 tys. zł. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zniszczenia mienia. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca w nocy z soboty na niedzielę (16/17.04.2022) uszkodził cztery zaparkowane auta oraz witrynę sklepową. Do zdarzeń doszło przy ul. Dworcowej i al. Piłsudskiego w Olsztynie. Łączna wartość strat to blisko 10 tysięcy złotych.

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali o publikacji fragmentu filmu zabezpieczonego w tej sprawie jako materiał dowodowy. Na załączonym nagraniu nie widać bezpośrednio wizerunku sprawcy, ale być może na jego podstawie pewne osoby rozpoznają mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie mienia.

Osoby, które rozpoznają widocznego na filmie mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje na temat sprawcy przestępstwa można przekazywać osobiście, telefonicznie 47 73 134 24, 47 73 138 30 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Ujęcia przedstawiają mężczyznę idącego ulicą.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Ujęcia przedstawiają mężczyznę idącego ulicą.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 21.07 MB)

Powrót na górę strony