Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży sklepowej. Wartość strat to ponad 500 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności kradzieży. Do zdarzenia doszło 5 kwietnia 2022 w jednym ze sklepów przy w Olsztynie. Łupem sprawcy padły elektronarzędzia oraz kosmetyki o łącznej wartości ponad 500 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 82, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(aj)

Film Film

Opis filmu: Nagranie zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Film przedstawia mężczyznę w sklepie w różnych ujęciach.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 6.54 MB)

Powrót na górę strony