Pomóż Policji w identyfikacji osób

Czy rozpoznajesz mężczyznę podejrzewanego o kradzież?

Olsztyńscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum z jednej z drogerii na terenie miasta. Wartość strat to ponad 500 złotych. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę widocznego na nagraniu, to koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenie okoliczności kradzieży. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia 2022 roku w jednej z drogerii na terenie Olsztyna. Łupem sprawcy padły perfumy o łącznej wartości ponad 500 złotych.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.
Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 33 71, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę na terenie drogerii.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę na terenie drogerii.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 10.29 MB)

Powrót na górę strony