Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży saszetki

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunek dwóch kobiet mogących mieć związek z kradzieżą saszetki z zawartością dokumentów i karty płatniczej. Do zdarzenia doszło 5 maja 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Do zdarzenia doszło 5 maja 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że tego dnia do drzwi jej mieszkania zapukały dwie kobiety. Zaproponowały one w zamian za niewielką opłatę posprzątać jej mieszkanie. Pokrzywdzona zgodziła się na zaoferowane warunki i zaprosiła je do domu. Po  skończonej pracy wypłaciła im wynagrodzenie, po czym kobiety opuściły mieszkanie. Po pewnym czasie pokrzywdzona zorientowała się, że z szuflady zniknęła saszetka z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej.
W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać kobiety mogące mieć związek z kradzieżą.
Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 , 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia dwie kobiety w windzie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia dwie kobiety w windzie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 11.35 MB)

Powrót na górę strony