Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukiwany sprawca kradzieży perfum

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości p-ko życiu i zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad ustaleniem tożsamości i dotarciem do sprawcy kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w czerwcu bieżącego roku na terenie jednej z drogerii przy ul. Piłsudskiego. Wartość strat wyceniono na kwotę ponad 500 zł.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie publikują wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież markowych perfum. Dzięki zapisom z kamer monitoringu policjanci dotarli i zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie.

Osoby posiadające informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży proszone są o przekazywanie informacji bezpośrednio w budynku Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie pod nr tel. 47 73 138 30, 47 731 34 24. Informacje dot. rozpoznania widocznego na filmie mężczyzny można również przekazać w formie mailowej: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(rp)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w drogerii.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w drogerii.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 7.24 MB)

Powrót na górę strony