Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności przywłaszczenia karty bankomatowej. Do zdarzenia doszło 12 czerwca 2022 roku na terenie Olsztyna. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, która za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonej i dokonał płatności zbliżeniowych w kilku olsztyńskich placówkach handlowych. Łączna wartość strat to ponad 500 złotych.
Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 36 24, 47 731 38 30, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała planszę z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 8.27 MB)

Powrót na górę strony