Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfeli z zawartością gotówki oraz dokumentów. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę widocznego na filmie, to koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfeli z zawartością gotówki oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 26 lipca 2022 roku na jednym z ogrodów działkowych na terenie miasta. W trakcie czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy Policji, został zabezpieczony monitoring, na którym znajduje się mężczyzna mogący mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.:

47 731 36 24,

47 731 38 30,

47 731 34 24

lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

 

(mw/kh)

Film Wizerunek osoby do rozpoznania

Opis filmu: Film rozpoczyna się i kończy białą planszą z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Film przedstawia przemieszczającego się mężczyznę na jednym z ogródków działkowych.

Pobierz plik Wizerunek osoby do rozpoznania (format mp4 - rozmiar 6.76 MB)

Powrót na górę strony