Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży mosiężnego licznika z placu budowy. Do zdarzenia doszło 8 sierpnia 2022 roku w rejonie skrzyżowania ul. Krasickiego i Wańkowicza w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pracowników i zabrał z placu budowy licznik, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Wartość strat to 5 tysięcy złotych.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.
Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod numerem telefonu: 47 73 136 24, 47 731 38 30, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”.  Nagranie przedstawia mężczyznę w autobusie komunikacji publicznej.

(aj)

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w autobusie komunikacji publicznej.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 10.27 MB)

Powrót na górę strony