Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzn podejrzewanych o kradzież. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło 17 maja 2022 roku. Tego dnia sprawcy wyszli ze sklepu z pełnymi koszami produktów nie płacąc za towar. Ich łupem padł m.in. markowy alkohol czy artykuły spożywcze. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów, na których widać wizerunki mężczyzn podejrzewanych o kradzież.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osób widocznych na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 82, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Nagranie przedstawia dwóch mężczyzn w sklepie.

 

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Nagranie przedstawia dwóch mężczyzn w sklepie.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 5.62 MB)

Powrót na górę strony