Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Zaginął 34-letni GWIDON WASZKIEWICZ

  Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania za zaginionym 34-letnim GWIDONEM WASZKIEWICZEM. Mężczyzna w dniu 19.07.2021 roku wyszedł z mieszkania przy ul. Warszawskiej w Olsztynie. Od kilkudziesięciu godzin znajomi i najbliżsi nie mają kontaktu z zaginionym. 34-latek po raz ostatni widziany był w okolicy Rusi oraz Bartążka.

 3. Zawiadomienie o przestępstwie lub wykroczeniu - zgłoszenie online

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy osobiście! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby ułatwić tą procedurę, Komenda Miejska Policji w Olsztynie opracowała wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij pocztą tradycyjną pod adres: Komenda Miejska Policji w Olsztynie, 10-526 Olsztyn ul. Partyzantów 23 lub prześlij je na adres mailowy oficera dyżurnego KMP w Olsztynie: dyzurny@olsztyn.ol.policja.gov.pl Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 4. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 5. Wydział Prewencji

 6. OSZUSTWA INTERNETOWE

  Globalna sieć komputerowa – Internet stał się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Wykorzystywany jest w pracy, do nauki, wymiany informacji lub jako forma relaksu, czy zabawy. Niestety z Internetu korzystają również osoby, które wykorzystują go do popełniania przestępstw. Za pośrednictwem Internetu, tak jak i w świecie rzeczywistym, popełniana jest cała gama różnego rodzaju przestępstw, jednak użytkownicy Internetu nie zawsze zdają sobie z tego sprawę jak łatwo można stać się ofiarą

 7. Komisariat Policji w Dobrym Mieście

 8. Komisariat Policji w Barczewie

 9. Komisariat Policji w Biskupcu

 10. Wydział Ruchu Drogowego

Powrót na górę strony