Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Zawiadomienie o przestępstwie lub wykroczeniu - zgłoszenie online

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy osobiście! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby ułatwić tą procedurę, Komenda Miejska Policji w Olsztynie opracowała wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij pocztą tradycyjną pod adres: Komenda Miejska Policji w Olsztynie, 10-526 Olsztyn ul. Partyzantów 23 lub prześlij je na adres mailowy oficera dyżurnego KMP w Olsztynie: dyzurny@olsztyn.ol.policja.gov.pl Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 3. Zaginął 34-letni GWIDON WASZKIEWICZ

  Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania za zaginionym 34-letnim GWIDONEM WASZKIEWICZEM. Mężczyzna w dniu 19.07.2021 roku wyszedł z mieszkania przy ul. Warszawskiej w Olsztynie. Od kilkudziesięciu godzin znajomi i najbliżsi nie mają kontaktu z zaginionym. 34-latek po raz ostatni widziany był w okolicy Rusi oraz Bartążka.

 4. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 5. Wydział Prewencji

 6. OSZUSTWA INTERNETOWE

  Globalna sieć komputerowa – Internet stał się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Wykorzystywany jest w pracy, do nauki, wymiany informacji lub jako forma relaksu, czy zabawy. Niestety z Internetu korzystają również osoby, które wykorzystują go do popełniania przestępstw. Za pośrednictwem Internetu, tak jak i w świecie rzeczywistym, popełniana jest cała gama różnego rodzaju przestępstw, jednak użytkownicy Internetu nie zawsze zdają sobie z tego sprawę jak łatwo można stać się ofiarą

 7. Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego

  Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazał się 22-latek, który wsiadł za kierownicę auta, mimo blisko 1,5 promila alkoholu krążącego w jego żyłach. Swoją niebezpieczną jazdą zwrócił uwagę innych uczestników ruch drogowego. Świadkowie w rejonie skrzyżowania ujęli nietrzeźwego kierującego. 22-latek stracił już prawo jazdy. Wkrótce ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

 8. Komisariat Policji w Biskupcu

 9. Komisariat Policji w Olsztynku

 10. Olsztyn: Prędkość przyczyną wypadku na Lubelskiej

  Na ulicy Lubelskiej w Olsztynie doszło dziś rano do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca golfa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca osobówki został zabrany do szpitala. Prawie dwie godziny wjazd do Olsztyna drogą k-16 był utrudniony.

Powrót na górę strony