Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 2. Wypadek śmiertelny na trasie Barczewo- Jeziorany

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze 595 na trasie Barczewo- Jeziorany. 29- letni kierujący volkswagenem z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

 3. Policjanci zabezpieczyli substancję psychotropową 2C-B

  Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 23-latka. Podczas przeszukania w aucie znaleziono blisko 160 gramów substancji psychotropowej 2 C-B. Ponadto od mężczyzny została pobrana krew do badań ze względu na uzasadnione podejrzenie kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Olsztyn: Poważna kolizja na ul. Sielskiej - wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle

  Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się zdarzenie drogowe, którego sprawca wjechał na skrzyżowanie przy nadawanym sygnale czerwonym. Zignorowanie sygnalizacji świetlnej doprowadziło do zderzenia z osobowym vw. Kolizja drogowa spowodowała znaczne utrudnienia w ruchu.

 5. Kierownictwo

 6. Olsztyn: Pożar budynku mieszkalnego. Ewakuowano blisko 50 osób

  Olsztyńscy policjanci ustalają przyczynę pożaru, do którego doszło dziś w nocy w 4-piętrowym budynku mieszkalnym przy ul. Jarockiej. Ogień pojawił się na dachu i poddaszu budynku. Mieszkańcy zostali ewakuowani, nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

 7. Komisariat Policji w Olsztynku

 8. Komisariat Policji w Biskupcu

 9. Struktura Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

 10. Olsztynek: Śmiertelny wypadek na drodze K-58. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia

  Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olsztynie wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, w którym zginął 26-letni pasażer dodga. Mężczyzna prawdopodobnie nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, wypadł przez okno i zginął przygnieciony pojazdem, którym jechał.

Powrót na górę strony